Про Lamel

LAMEL cosmetics - британська марка декоративної косметики, що вперше з'явилася в 2012 році в Лондоні. Основна концепція бренду полягала у створенні високоякісного продукту за доступною ціною. Оскільки на той момент в країнах Східної Європи не було аналогів даними продуктам за співвідношенням ціна-якість, було прийнято рішення розвивати бренд у цьому напрямку. За свою історію бренд пройшов великий шлях - мінялися продукти, упаковка, вносилися зміни в логотип - але незмінним залишалося високу якість і пильна увага до потреб покупців.

На сьогоднішній день над розвитком марки працює команда кращих британських експертів у різних областях - дизайну, візажу, технологій, що дозволяє впроваджувати самі передові розробки і завжди бути на піку модних тенденцій. Формула сировини розроблена професіоналами, які виробляють косметику для всесвітньо відомих брендів, таких як: Rimmel, Olay, Shiseido, Gosh, NYX, Beauty UK.

Створюючи косметику LAMEL cosmetics, ми стежимо за модними світовими тенденціями, а також дотримуємося мети, що косметика повинна бути не тільки модною і високоякісної, але й доступною за ціною для кожного клієнта. Світ моди постійно змінюється, тому лінійка товарів поповнюється все новими і новими продуктами. На сьогоднішній день асортимент охоплює всі області декоративної косметики, в лінійці є кошти для обличчя, очей, губ, лаки для нігтів.